Serwis aparatów cyfrowych - Poznań

Foto Staszyn to profesjonalny serwis cyfrowych aparatów fotograficznych oraz kamer video. Na wszystkie naprawy udzielamy 3 miesięcy gwarancji.

 

INFORMACJE O SERWISIE

 

 

Oferujemy usługi w zakresie napraw  pogwarancyjnych cyfrowego sprzętu fotograficznego:

- serwis cyfrowych aparatów fotograficznych

- serwis aparatów kompaktowych

- serwis aparatów hybrydowych 

serwis lustrzanek

serwis obiektywów

- serwis kamer video

- serwis lamp błyskowych


Mając na uwadze stosunkowo niskie ceny zakupu aparatów fotograficznych, przy wykonywaniu wycen napraw staramy się rozsądnie kalkulować koszty usług. Najpierw podejmujemy próbę diagnozy oraz naprawy usterki na poziomie wymiany pojedynczych elementów elektronicznych, a nie całych modułów. Takie działanie pozwala nam na znaczne obniżenie końcowej ceny usługi oraz skrócenie czasu naprawy.Wycena naprawy jest płatna jej koszt to 30 zł w przypadku decyzji o naprawie jest odliczana od kosztów naprawy,w przypadku rezygnacji kwota nie podlega zwrotowi.

Na wszystkie naprawy udzielamy 6 miesięcy gwarancji.


 Po dostarczeniu uszkodzonego sprzętu, zostaje on poddany testom, diagnozie usterki, która często wymaga demontażu podzespołów i w końcu wycenie, która wysyłana jest do Państwa w ciągu 7 dni roboczych. Po otrzymaniu od Państwa pozytywnej odpowiedzi, przystępujemy do naprawy, która trwa zazwyczaj kolejnych 7 do 14  dni roboczych.

 

Nasz oferta obejmuje:

serwis Canon, serwis Nikon , serwis Olympus, serwis Panasonic, serwis Kodak, serwis Fuji,  serwis Casio, serwis Samsung, serwis Sony, serwis Leicaserwis Konica Minolta, serwis Sunpakserwis Metz, serwis Pentaxserwis Sigma, serwis Tokina oraz wiele innych.

W razie pytań prosze sie kontaktować tel.  507106923 lub 61 843 59 70 od pon do piatku w godzinach od 8 do 18

Więcej informacji

Studio analizy obrazu i jego edycji

Zapraszamy do korzystania z naszej nowej usługi jaka jest analiza obrazu zarówno z kamer przemysłowych jak i amatorskich.Zajmujemy się również odzyskiwaniem plików z kart pamięci,pendrivów,dysków twardych 2,5 i 3,5 .Usuniętych w wyniku błędów ludzkich jak i awarii samych nośników

Czytaj dalej ...webPhoto (1.6.1.451)

Informacja o korzystaniu z plików Cookies.

Ta strona przechowuje informacje przy pomocy ciasteczek.

Zapoznaj się z naszym regulaminem.